Kochane Dziewczyny!
W związku z ogłoszoną pandemią koronawirusa, wiele zmieniło się w naszym funkcjonowaniu,  dostosowaliśmy się się do zasad bezpieczeństwa i zaleceń rządowych!

Pragniemy przekazać Wam w związku z tym nasze ważne informacje

  1. Salon do dnia 11.04.20 jest czynny tylko po uprzedniej rezerwacji telefonicznej lub internetowej. Przed zaplanowaniem swojej wizyty zastanów się, czy jest ona w tej chwili niezbędna! Jeśli nie ma takiej pilnej potrzeby, zaplanuj swoją konsultację w drugiej połowie kwietnia, jeśli sytuacja wciąż będzie trudna, zmienimy ten termin.
  2. Jeśli spotkanie jest konieczne, pragniemy Cię uspokoić – salon jest miejscem, gdzie nie spotykają się duże grupy ludzi, a wręcz przeciwnie atmosfera jest bardzo kameralna. Według wytycznych z dnia 31.03.20 w tym samym czasie w salonie mogą przebywać maksymalnie 3 osoby (posiadamy jedno stanowisko kasowe). Prosimy zatem, abyś na wizytę przyszła z jedną osobą.
  3. Jeśli odczuwacie u siebie symptomy choroby to zadzwońcie lub napiszcie i przełóżcie wizytę – na pewno znajdziemy dla Was inny dogodny termin.
    Jednocześnie zapewniamy Was, że nasze konsultantki z jakimikolwiek objawami infekcji nie przystępują do pracy!
  4. Wiemy, że przekładacie śluby z kwietnia i maja 2020 na dalsze terminy. Bardzo prosimy o pilną informację e-mailową na kiedy wyznaczyłyście nową datę. Im szybsza informacja tym lepiej! Pozwoli to nam na zaplanowanie pracy i maksymalne dopasowanie się do Waszych nowych terminów pod kątem przymiarek i odbiorów sukien. Adres, pod który należy zgłaszać takie informacje to: salon@bellissima.pl
  5. Wiemy jak bardzo martwicie się w sytuacji, kiedy nie macie jeszcze zamówionej sukni, a czas ucieka! W związku z tym przypominamy, że jeśli macie już wybraną suknię – możecie ją zamówić przez e-mail! Wpłata zadatku na konto jest równoznaczna z przyjęciem zamówienia. Tkaniny będą już dla Was zarezerwowane, znajdziecie się w grafiku pracy designera, a miarę zdejmiemy jak sytuacja ulegnie poprawie.
  6. Wszystkie złożone u nas zamówienia na suknie są bezpieczne! Monitorujemy sytuację i pilnujemy Waszych terminów. Nasza firma ma ugruntowaną sytuację na rynku i pomimo ogromnych trudności jesteśmy pewni, że przetrwamy ten kryzys.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, jesteśmy dla Was cały czas dostępne przez e-mail, Facebook, a w godzinach pracy pod telefonem 501 029 855

Swoją wizytę możecie rezerwować on line

https://www.moment.pl/bellissima-salon-sukien-slubnych

Życzymy Wam cierpliwości i pogody ducha w tym trudnym momencie! Gorąco wierzymy, że dbając o higienę i przestrzegając zasad pokonamy pandemię i wrócimy do normalnego funkcjonowania!