Kochane Panny Młode,
jak co roku zbliża się najgorętszy dzień organizowany przez nasz salon. Tylko w sobotę 19.10.19 od godziny 9.00 do 16.00 czekamy na Was w Hotelu Campanile Wrocław Centrum, ul. Ślężna 26 z niepowtarzalną ofertą. Tylko w tym jednym dniu każdą suknię z Salonu będzie można kupić za jedyne 990zł!

Dlaczego nasza oferta jest tak atrakcyjna i zdecydowanie wyróżnia się na tle innych promocji salonowych?

  1. Oferujemy tylko markowe, oryginalne suknie ślubne!
  2. Proponujemy preferencyjną cenę za profesjonalną korektę krawiecką wybranej sukni wykonywaną przez doświadczoną krawcową!
  3. W cenie korekty wliczone jest czyszczenie sukni!
  4. Bardzo szeroka oferta sukien (ponad 300 modeli) w jednej niskiej cenie!
  5. Do każdej sukni w tym jednym dniu możecie dobrać akcesoria (bolerko i welon) w super atrakcyjnej cenie!

Planujemy przygotować dla Was około 300 wzorów. Oferowane suknie służyły nam jako modele ekspozycyjne, pokazowe, pochodzą z końcówek kolekcji. Spotkacie u nas unikaty takich firm jak  Mori Lee, Annais, by Ola La, Nabla, Maxima, Emmi Mariage, Ladybird, Gala i wiele innych. Posiadamy tylko pojedyncze suknie z danego wzoru.

W tym roku, po wysłuchaniu wielu opinii i próśb przygotujemy dla Was aż 6 stanowisk do przymierzania, co usprawni nam i Wam selekcję i przymiarki sukien.

Ponownie czekamy na Was w Hotelu Campanile Wrocław Centrum przy ul. Ślężnej 26! Bardzo blisko Dworca Głównego PKP i PKS. Wejście do sali bezpośrednio z parkingu na parterze.

Dołącz do wydarzenia na FB!

www.facebook.com/events/442893552997807

Zapraszamy!

Na TOTALNĄ WYPRZEDAŻ nie umawiamy wizyt. Przymierzamy według kolejności przyjścia.

Przybywajcie!

TYLKO we Wrocławiu w Hotelu Campanile, TYLKO Bellissima! TYLKO 19.10.2019! TYLKO 990zł!