Rezerwacja

Wyjątkowa wizyta tylko dla Ciebie

Drogie Panny Młode,

nasz salon jest jednym z najbardziej cenionych i jednym z najczęściej odwiedzanych salonów we Wrocławiu.

W związku z ogromnym zainteresowaniem naszymi modelami sukien, prosimy o telefoniczne lub internetowe umawianie przymiarek znacznie wcześniej przed planowaną wizytą w salonie!
Od grudnia bieżącego roku dla obustronnego komfortu postanowiliśmy wprowadzić nowe zasady rezerwacji terminów wizyt.

1.Od poniedziałku do piątku konsultacja jest bezpłatna i trwa około 40 minut – odpowiednio wcześniej należy umówić jej termin – telefonicznie lub internetowo (przez formularz rezerwacji lub bezpośrednio na adres e-mail).

2. W sobotę oferujemy Wam konsultację płatną – 50zł, trwającą 1 godzinę, z profesjonalną konsultantką w spokojnej i miłej atmosferze. Rezerwacja terminu przymiarki może odbywać się bezpośrednio w salonie, poprzez stronę internetową, e-mail lub telefonicznie. Miejsce jest gwarantowane poprzez wpłatę 50zł na konto bankowe salonu lub gotówką w ciągu 2 dni następujących po terminie dokonania rezerwacji, najpóźniej w środę przed planowanym sobotnim terminem. Opłata konsultacyjna jest następnie zaliczana w poczet zamawianej sukni – w ciągu miesiąca od daty wizyty.

Dlaczego warto odwiedzić właśnie nasz salon?
– cenimy sobie tylko profesjonalne doradztwo w zakresie stylizacji ślubnej
– oferujemy szeroki wybór sukien w różnych stylach z różnych marek ślubnych oraz dobór fasonu do figury i indywidualnych preferencji osobowościowych,
– w celu skompletowania stylizacji – doradzamy dobór pięknych dodatków ślubnych – biżuterii, welonu, okrycia wierzchniego
– na konsultacji płatnej zapewniamy spokojną atmosferę spotkania, bez niepotrzebnego stresu i pośpiechu towarzyszącego zazwyczaj wizycie w salonie w sobotę.

Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby wspólnie znaleźć tę jedyną, wyśnioną
suknię ślubną!

Konto bankowe do rezerwacji wizyt w sobotę

Bellissima Salon Sukien Ślubnych

48 1020 4900 0000 8702 3044 2541

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą i uzgodnimy termin spotkania 🙂

Miło nam będzie Was gościć!