Salon

cropped-logo.jpg

Nasz salon Bellissima to miejsce z tradycjami. Istnieje już wiele lat i zadowolił wiele klientek. U nas znajdziesz najpiękniejsze suknie ślubne zagranicznych i polskich marek: Annais, by Ola La, Mori Lee, Madeline Gardner New York, Emmi Mariage. Oferujemy również wypożyczanie i szycie na miarę.

Lecz co najistotniejsze – cechuje nas zaangażowanie w w proces wyboru Najważniejszej Sukni Twojego życia, o której będziesz opowiadać następnym pokoleniom i która musi odpowiadać Twoim oczekiwaniom i marzeniom.

Jesteśmy dla Ciebie!

Na progu naszego salonu przysiadła Krasnalka Anka – krawcowa i wieloletnia mieszkanka ulicy Sokolniczej. Stanowi ona symbol tradycji ślubnej tejże ulicy, gdzie szyje się suknie ślubne od niemal 60 lat. Czujemy, że Anka zatrzymała się przy naszym wejściu, bo staramy się godnie kontynuować tradycje krawieckie ulicy Sokolniczej, jako miejsca, do którego okoliczne  Panny Młode wybierają się od lat po zakup sukni ślubnej. Anka jest bardzo pracowita, przy tym ciepła i przyjazna. Ma mnóstwo zleceń, dlatego pracuje dzień i noc, by zdążyć z uszyciem sukni ślubnej na czas. Zadarty nos, pucułowate policzki, długi warkocz i nieodłączna stara Singerka – po tym właśnie poznacie naszą wrocławską mistrzynię igły i nitki.